Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mechanika Rynków Kapitałowych (FOREX i GPW) - cena 3.499 pln

Portal VirgoInvest.pl, aktywnie wspierający inwestorów od 8 lat, w związku z rosnącym zainteresowaniem metodami inwestycji kapitałowych zarówno na rynku walutowym jak i na Giełdzie Papierów Wartościowych zaprasza wszystkich chętnych na stacjonarne szkolenie połączone z warsztatami w Płocku.

Głównym celem dwudniowego spotkania (2 x 7 godzin od 8.00 do 15.00) będzie podniesienie umiejętności w zakresie wyceny aktywów jako głównego elementu budowania własnych strategii inwestycyjnych. Szkolenie obejmuje prezentacje, naukę i warsztaty dwóch najbardziej kreatywnych metod dających w sumie efekt synergii w budowaniu własnej strategii (Price Action + Commodity Channel Index).

Edukacja ma na celu przekazanie w czytelny i jasny sposób określonego toku myślenia osobom, które nawet od niedawna budują wartość swojego portfela. Natomiast osoby mające doświadczenie rynkowe wzbogacą wiedzę o profesjonalne zagadnienia statystyczne i rachunku prawdopodobieństwa. Przyjęta logika rozumowania jest potwierdzona i zaimplementowana w automatycznych systemach transakcyjnych zbudowanych przez VirgoInvest.pl.

Uczestnik szkolenia otrzyma autorskie narzędzia pomagające w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, które będzie wykorzystywał bezpośrednio na warsztatach. Ponad to, po szkoleniu będą zorganizowane 4 cykliczne spotkania (poniedziałki po godz.18.00), aby utrwalić metody inwestycji prezentowane na kursie i określić potencjalne pozycje w nadchodzącym tygodniu. Organizator zapewnia sieć Wi-Fi niezbędną podczas samodzielnych warsztatów.

Uczestnik w czasie szkolenia nabędzie kompetencje i wiedzę w zakresie:

- poznania mechanizmów działania rynku - jak wycenić walutę / akcję / kontrakt terminowy / CFD

- oceny bieżącej sytuacji na rynku – trend i korekta;

- umiejętność przewidywania różnych ścieżek rozwoju sytuacji danego aktywa;

- umiejętności zbudowania własnej strategii inwestycyjnej obejmującej:

     - otwarcie pozycji wraz z uzasadnieniem;

     - prowadzenie pozycji tzw. money management;

     - zamknięcie pozycji wraz z uzasadnieniem;

     - zagadnienia z zakresu psychologii inwestora;

Termin I edycji szkolenia: 26-27 września 2020r.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszę o składanie wstępnych deklaracji uczestnictwa poprzez
formularz kontaktowy do dnia 11 września 2020r. - w treści proszę podać hasło "Szkolenie"
oraz numer telefonu celem omówienia preferencji i wymagań sprzętowych.

Forma prawna szkolenia - Umowa o dzieło!

Szczegółowy harmonogram szkolenia

Jeśli masz dodatkowe pytania pisz na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider